Закуска до пива

Палички яловичі

-10%

Чікен чілі
41.32 грн.
38.00 грн.

-8%

Кабаноссі
38.53 грн.
Качине філе
110.00 грн.
Ковбаски "Іспанські"
102.00 грн.
Ковбаски Міні салямі
40.26 грн.
Ковбаски сирокопчені "До пива" (свинина)
37.80 грн.
Ковбаски сирокопчені "До пива" (яловичина)
39.30 грн.
Палички свинні
43.34 грн.
Пивна стрічка (свинна)
25.65 грн.
Пивна стрічка (яловича)
25.74 грн.
Подарунковий набір "Вишукані ласощі"
550.00 грн.
Подарунковий набір "Смачна компанія"
400.00 грн.
Подарунковий сертифікат
350.00 грн.
Пивна стрічка (свинно-яловича)
23.70 грн.

Немає в наявності

Розділ «Закуски до пива» розкаже вам, чим можна прикрасити свій стіл чи здивувати шановних гостей на зустрічах, фуршетах чи ділових переговорах, використовуючи нашу продукцію. Це тільки здається, що це так легко, але кожна страва має свій смак і подається до свого сорту пива.

Наприклад, існує 2 традиції: світлі сорта пива, таке як лагер – поєднуються з легкими закусками, у нас це Ковбаски до пива. Темні сорта пива – з гострими салями та Кабаноссі, пікантними стрічками до пива. Тому вам треба знати уподобання гостей завчасно. Спитайте їх про це і буде справжня несподіванка та свято.

В сусідніх країнах з багатою пивної історією склалась власна культура вживання хмільного напою. Це стосується і страв, які подаються до пива. В Австрії, Голандії, Німеччині та Чехії цінують саме м`ясо в різних його проявах. В Бельгії вподобання більше на стороні сиру та риби. Ми, в Україні, надаємо перевагу хлібу, як голові стола, але ця традиції потрошки відходить в минуле. Зараз все більше людей схиляється до європейського типу поєднання хмільного напою та м`ясної або сирної закуски до пива.

Щоби вам було зручніше, ми розділили готові страви на окремі інгредієнти, а також сформували готовий «Подарунковий набір «Смачна компанія»» для святкування.

Поєднання спецій, чистого м`яса яловичини, свинини та курки – чудовий варіант для сервірування та споживання. Якщо вам вже не хочеться горішків, чіпсів чи сухариків, то самий час спробувати справжні європейські смаколики: ковбаски та палички.

На відміну від закусок до пива з овочів чи хліба, закуски ТМ “Schinken” чудово втомовують як легкий голод, так і вгамують справжній «вовчий» апетит.

Можна експериментувати, їсти шпажками міні-ковбаски, додавати зелень, щоби створити незвичайну подачу та презентацію.

 

Наші переваги та особливості

До пива краще смакує чисте свине чи куряче м'ясо. Саме з цієї причини ТМ “Schinken” підготувало найсмачніший набір ковбасок до пива, рецептура яких неодноразово перевірялась багатьма пивоманами.

Уся лінійка «До пива» була підібрана спеціально для того, щоб не перебивати смакові  якості напою, а навпаки - витончено розкривати тонкі нотки його післясмаку.

Серед бестселерів нашої пивної групи особливе місце займає «Пивна стрічка», що на 90% складається з яловичини.

Не обходять стороною теж славнозвісні Кабаноссі та Міні-Салямі, які за короткий час вже встигли завоювати прихильність споживачів.

Справжнім шедевром у цій лінійці є пивні палички від ТМ “Schinken” ! Спеціально для найвибагливіших гурманів ми підготували аж три різновиди цього продукту на будь-який смак: палички з яловичини, свинини або курячого мяса – Чікен Чілі!

Відчуйте по-справжньому м’ясний смак закусок від ТМ “Schinken”! Станьте справжнім експертом та душею стола.