Ковбаски "Іспанські"

Ковбаски "Іспанські"

Ковбаски "Іспанські"

В наявності
  • Приготовані за іспанським рецептом
  • Смак: пряний, пікантний
  • Оболонка: натуральна
  • Термін придатності: 45 діб

Середня вага однієї упаковки 250г.

Ціна вказана за 1 упаковку.
102.00 грн.

  Готуємо за відомими європейськими рецептами

  Використовуємо тільки  якісну сировину

  Додаємо найкращі європейські спеції

  Продукція з натурального м'яса, копчена на дровах

СКЛАД: яловичина в/г, шпик хребтовий, нітритна сіль, смако-ароматична домішка брауншвейська, коньяк, мускатний горіх мелений, цукор.

 

Ковбаски «Іспанські» - суміш свинини (шпик) та яловичини, спочатку просолюється, потім покращується додаванням спецій та коньяку. На смак схоже на салямі, тільки має більш м’яку текстуру. В міру гострі, в міру пікантні, чудово характеризують іспанську кухню. Вони прийдуться до смаку навіть самим вибагливим гурманам, які скоштували страви різних країн. Насичений багатий аромат, який покращується буковими трісками, на яких відбувається коптіння, створюють враження, що ви за столом десь далеко в горах, повернулися з друзями після вдалого полювання, і відпочиваєте щедрою компанією. Заряджають вас енергією швидко, як справжній іспанський темперамент заряджає радістю. Смачно та корисно.

Приготування: тільки натуральна сировина, не містить рослинної олії, не містить ГМО, не містить підсилювачі смаку чи барвники. Солиться, коптиться, ретельно контролюються ступінь готовки, фасується.

На зовнішній вигляд: тонкі ковбаски, трохи більші за мисливські, червоного кольору з прожилками сала внутрі.

Вживання: забезпечують не тільки швидке тамування голоду, але і дарують приємні миті насолоди під час застілля з бокалом прохолодного пива чи вина. Відмінна закуска саме до світлих сортів пива, які полюбляє більшість людей.

Ковбаски Іспанські від ТМ «Schinken» – швидке і легке тамування голоду, можна вживати на ходу, щоби швидко перекусити і далі працювати. Упаковка невелика, можна брати з собою в дорогу.

Смакуйте натуральне!

Написати відгук