Як замовити

 

МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 350 грн.

Замовлення в нашому магазині по телефону приймаються з 900 до 1800 год (крім вихідних).

Замовлення через Кошик приймаються цілодобово.

Доставка товарів по Україні:

Перевізники

Ми доставляємо наш товар за допомогою найпопулярніших кур'єрських перевізників, таких як Нова Пошта, Делівері, Інтайм. Це дозволяє отримати Ваше замовлення в найкоротший термін, який становить зазвичай від 1 до 2 робочих днів.

При оформленні замовлення Вам пропонується обрати найзручнішого перевізника та вказати адрес відправки.

Вартість доставки

Вартість доставки Вашого замовлення буде залежати від обраного Вами перевізника та його тарифів. На ціну доставки впливає вага замовлення та його фактичний об'єм. Ви можете дізнатись про актуальні тарифи доставки конкретного перевізника, завітавши на його сайт (найзручніше користуватись програмою-калькулятором на сайті перевізника).

 

На вказаних сайтах Ви також можете переглянути перелік населенних пунктів, в які можлива доставка перевізником, а також адреси їхніх складів, для того, щоб обрати найзручніший для Вас спосіб отримання.

Як відслідкувати процес доставки

Як тільки ми сформуємо та відправимо перевізнику Ваше замовлення, Ви отримаєте СМС - повідомленням унікальний трек номер, за яким можна відслідкувати рух Вашої посилки через сайт перевізника.

Оплата замовлення

Оплату ви можете здійснити через передоплату на Карту Приватбанк.

Щоби зекономити час і ваші гроші, ми здійснюємо відправку після передоплати. Так ви не оплачуєте додаткових комісій служб доставки, і нам не треба витрачати час на зворотній забір коштів.

Чекаємо дзвінків та замовлень!